Ви тут: Головна Про Інститут Події ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Науково-практична онлайн-конференція студентів та магістрантів Інституту філології «Перші кроки в науці: від навчання до дослідження». Засідання секції кафедри східних мов та перекладу

19 травня 2020 рокув рамках Фестивалю науки працювала секція кафедри східних мов і перекладу «Актуальні питання мов і літератур країн Сходу» Науково-практичної онлайн-конференції студентів та магістрантів Інституту філології  «Перші кроки в науці: від навчання до дослідження», в якій взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри та студенти-сходознавці 4 курсу загальною кількість 35 осіб.

Модераторами заходу були завідувач кафедри східних мов і перекладу кандидат історичних наук, доцент Семеніст І.В., кандидат філологічних наук доцент Москальов Д.П., кандидат філологічних наук старший викладач Щербаков Я.І.

У ході конференції були розглянуті проблеми лінгвістики, перекладознавства та літературознавства країн Сходу; жваво обговорювалися актуальні питання методики викладання сходознавчих дисциплін, філософії та культури Китаю та Японії. Багаточасова дискусія відеоконференції, що відбулася за допомогою платформи ZOOM, попри онлайн-формат, дала можливість проявити творчі здібності, наполегливість, тверде знання теорії та науковий хист молодих сходознавців!