Ви тут: Головна Про Інститут Події Презентація міжнародної колективної монографії «Італійсько-українські контрактивні студії: мовознавство, літературознавство, переклад»

Нещодавно у швейцарському видавництві Peter Lang вийшла друком колективна монографія «Італійсько-українські контрактивні студії: мовознавство, літературознавство, переклад». Монографія підготовлена за результатами роботи Міжнародного симпозіуму "Італійсько-українські контрастивні студії: мовознавство, літературознавство, переклад", який відбувся в Інституті філології 21 червня 2018 р. за сприяння Італійського інституту культури в Україні.

26 червня на платформі Zoom відбулася презентацію монографії, що вийшла за загальною редакцією професора кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавстваІнституту філології Університету Грінченка Сальваторе Дель Ґаудіо, який, як і два роки тому, модерував науковий захід.

Карантинні обмеження не завадили жвавій дискусії, участь у якій взяли й автори наукової розробки – фахівці Університету Грінченка: завідувач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Русудан Махачашвілі, професор Сальваторе Дель Ґаудіо, старший викладач кафедри Анна Агеєва. Цифровий формат дозволив об'єднати колег з різних університетів Києва, Одеси, Харкова, Берліна. Учасників привітав знаний перекладач та громадський діяч – Максим Стріха. Свого часу саме Максим Віталійович як заступник Міністра освіти і науки відкривав однойменний італійсько-український симпозіум з контрастивних студій в Університеті Грінченка, який передував появі презентованого видання.