Ви тут: Головна Про Інститут Події Зустріч з Аташе Амбасади Сполучених Штатів Мексики, сеньором Мігелем Анхелем Урібе

09 вересня 2020 року відбулася робоча зустріч фахівців іспанською відділення кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Університету Грінченка з Аташе Амбасади Сполучених Штатів Мексики, сеньором Мігелем Анхелем Урібе. Під час зустрічі було обговорено формат інформаційно-навчального екзибіту з ідіоматики мексиканського варіанту іспанської мови. Планується, що виставка «Мексиканський калейдоскоп» буде представляти графіку сучасних мексиканських художників, які образно переосмислюють, увиразнюють і розшифровують фразеологізми та паремії, типові для мексиканського варіанту іспанської мови. Метою виставки є звернути увагу тих, хто вивчає іспанську мову та цікавиться латиноамериканською культурою, на виражальний потенціал мови, особливості культурного коду та цікаві ракурси міжкультурного світосприйняття.