Ви тут: Головна Про Інститут Події Вебінар "Дотримання норм академічної доброчесності під час виконання наукового дослідження"від Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Інституту філології

30 вересня 2020 року в рамках заходів, спрямованих на розвиток академічної доброчесності в Інституті філології відбувся вебінар "Дотримання норм академічної доброчесності під час виконання наукового дослідження", організований молодими вченими нашого інституту за підтримки Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених інституту. Метою вебінару було підготувати студентів випускових курсів до написання наукового дослідження з дотриманням норм академічної доброчесності. У ході заходу Анастасія Федорова, к.філол.н., ст.викл. кафедри англійської філології і перекладу, Ксенія Стрельченко, к.філол.н., ст.викл. кафедри англійської філології і перекладу, Аліна Гілевич, ст.викл. кафедри східних мов і перекладу, висвітлювали, зокрема, такі питання:

- механізми опрацювання фахової літератури з дотриманням норм академічної доброчесності;

- оформлення цитат, покликань на першоджерела та списку джерел;

- студентський / аспірантський досвід перевірки роботи на антиплагіат.

Учасники заходу – студенти-старшокурсники багатьох спеціальностей Інституту філології активно долучалися до дискусії, ставили запитання, а в рефлексіях стосовно вебінару підкреслили актуальність, необхідність проведення таких заходів. Усім учасникам вебінару, а також усім, хто зацікавлений у якісному веденні наукового дослідження, пропонуємо ознайомитися з матеріалами вебінару: корисні посилання, матеріали для завантаження.