Ви тут: Головна Про Інститут Події Гостьова лекція Володимира Михайловича Труба

Гостьова лекція Володимира Михайловича Труба

24 травня в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція провідного наукового співробітника відділу соціолінгвістики Інституту української мови НАН України, доктора філологічних наук Володимира Михайловича Труба на тему «Семантичні особливості опису лексики цілеспрямованої діяльності», яку із задоволенням послухали студенти-україністи ІІ курсу, а також викладачі кафедри української мови: Т.Л. Видайчук, Н.П. Русаченко, О.Л. Доценко.

Ви тут: Головна Про Інститут Події Гостьова лекція Володимира Михайловича Труба