Ви тут: Головна Про Інститут Події Студенти відвідали майстер-клас з кіноперекладу

Студенти відвідали майстер-клас з кіноперекладу

Складені всі державні іспити, залишилося захистити дипломну роботу - незважаючи на все це, студенти-перекладачі 4 курсу охоче відвідали надзвичайно інформативний та цікавий майстер клас від українського перекладача кіно Сергія Ковальчука, який переклав 150 фільмів для кінотеатрів та 89 для телебачення.
Майстер-клас в рамках фестивалю "Де Кіно" відбувся 15 червня за підтримки телеканалу 1+1 і був присвячений особливостям адекватного перекладу жартів у кінофільмах.

На майстер-класі з перекладуНа майстер-класі з перекладуНа майстер-класі з перекладу