Ви тут: Головна Про Інститут Події Соціальний проект "Тактична академія комунікативних технологій"

Соціальний проект "Тактична академія комунікативних технологій"

8 листопада 2017 року в Інституті ФілологіїКиївського університету імені Бориса Грінченка відбувся конкурс студентських соціальних проектів. Більше ніж 20 груп представили свої ідеї, а дехто показав уже виконану роботу. Усі соціальні проекти мають на меті допомогти суспільству. Оцінювало проекти жюрі, яке вже мало нагоду ознайомитись із проектами до початку виступів, адже першим етапом даного конкурсу була оцінка аплікаційних форм.
     Студенти кафедри англійської філології та перекладуІнституту філологіїКузьменко Ксенія та Щербак Анна (ФПб-1-15) представили проект групи "Тактична академія комунікативних технологій", що має меті послабити прояви агресії серед підлітків, залучивши їх до гри в команді та лекцій про соціальні комунікації. Проект виборов 2 місце, заохочувальний приз для реалізації проекту та сертифікат на тренінгову консультацію від компанії "Yes".

Konkurs1