Ви тут: Головна Про Інститут Події Лекція професора Цінхайської академії соціальних наук (КНР)

Лекція професора Цінхайської академії соціальних наук (КНР)

22 листопада в Інституті філології з відкритою лекцією на тему «Гармонійний розвиток множинного симбіозу: до знайомства з розвитком цінхайської культури» виступив професор Цінхайської академії соціальних наук Мао Цзянхуей. Студенти та викладачі мали нагоду зануритися у світ Китайських традицій, познайомитися з особливостями гармонійного співіснування в провінції Цінхай представників 54 національних меншин, які, незважаючи на різницю релігій і мов, мирно співіснують протягом тисячоліть. Художнє та музичне мистецтво справили неабияке враження на слухачів. Але найбільший інтерес викликала розповідь про причини гармонійного розвитку багатонаціонального регіону, з-поміж яких були названі підтримка владою Китаю та особливості етносів, зорієнтованих на розвиток власних культури, традицій, мови та повагу до інших народів.