Ви тут: Головна Про Інститут Події V Міжнародний науковий семінар «Школа Конфуція»

V Міжнародний науковий семінар «Школа Конфуція»

2листопада 2017 року в Інституті філології відбувся V Міжнародний науковий семінар «Школа Конфуція», ініціатором та організатором якого став доктор філологічних наук, професор кафедри східних мов і перекладу Володимир Федорович Резаненко . Студенти-філологи та досвідчені сходознавці говорили про духовні та морально-етичні традиції формування особистого людини в Китаї, визначалися з методологією сходознавчих студій. Гостями семінару стали китайські колеги: Cун Фапін, віце-президент Ціньхайської академії соціальних наук;Чжао Сяо, директором департаменту наукових досліджень Ціньхайської академії соціальних наук; Мао Цзяньхуей, професор Ціньхайської академії соціальних наук.