Ви тут: Головна Про Інститут Події Соціальний проект "Тактична академія комунікативних технологій"

Соціальний проект "Тактична академія комунікативних технологій"

‌13 грудня 2017 року група перекладачів 3 курсу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка (ФП-1-15)  реалізувала соціальний проект "Тактична академія комунікативних технологій" під керівництвом куратора Федорової Анастасії Олександрівни у ЗНЗ № 225.  Захід, що проводився англійською мовою,  розпочався з квесту "Аліса в країні чудес". Локацією стали коридори школи, де 10-тий клас миттєво віднайшов відповіді та перейшов до класу. Саме тут відбувся невеличкий тест-опитування на актуальну тему "Залежність від Інтернету". Після цього студенти поспілкувалися зі школярами, обговорили результати та пригостилися смаколиками. Наприкінці усі учасники заходу ділились враженнями та виразили бажання провести такий імпровізований урок повторно.

123-min45-min6789