Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси

Анонси

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ВИКЛАДАЧІВ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 18-19 жовтня 2018 року взяти участь у І Всеукраїнському семінарі викладчів китайської мови, якій проходитиме на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Організаторами заходу виступлять: Відділ освіти і культури Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Київський університет імені Бориса Грінченка та Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Предмет дискусії: Актуальні проблеми викладання китайської мови в закладах вищої освіти та загальноосвітніх закладах України, досягнення та перспективи українського китаєзнавства, методика викладання китайської мови в закладах вищої освіти.

ПРИМІТКА. Для іногородніх учасників семінару витрати, пов’язані з перебуванням на семінарі (проїзд, проживання, харчування) оплачують організатори семінару.

Координатори семінару: Іван Семеніст, завідувач кафедри східних мов і перекладу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Тел.: +38 066-43-29-582; Сунь Кевень, директор інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Адреса оргкомітету: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, Київський університет імені Бориса грінченка, Інститут філології, кафедра східних мов та перекладу (ауд. 219) Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

Х ВИПУСК ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ "УКРАЇНСЬКА ОРІЄНТАЛІСТИКА"

Шановні колеги!

 

Кафедра східних мов і перекладу Київського уніеверситету імені Бориса Грінченка розпочинає набір статтей до Х випуску збірника наукових праць "Українська орієнталістика". Кінцевий термін подачі матеріалів - 01 листопада 2018 року.

Вимоги до статтей:  Обсяг статті: 8–12 сторінок. Стандарти набору: формат сторінки – А4; параметри сторінки – усі поля по 2 см; шрифт – Time New Roman; кегль (розмір шрифту) –14; абзац – 1,25; міжрядковий інтервал – 1,5;мова публікації – українська та англійська. Стаття має бути ретельно вичитаною. За точність викладених фактів, цитат і посилань відповідають автори. Текст друкується з вирівнюванням на всю ширину сторінки (не допускається вирівнювання пропусками). Сторінки не нумеруються. Перед розділовими знаками пропуск не ставиться, а після них – ставиться. Дужки та лапки безпосередньо охоплюють текстовий блок і відділяються лише зовні пропусками. Треба розрізняти тире (–) і дефіс (-): відмінність полягає у розмірі і наявності пробілів до і після тире (цього дотримуватися й у списку літератури). Ініціали відділяються від прізвищ нерозривним пробілом (комбінація клавіш Ctrl+Shift+Пробіл).

 

 

Адреса редколегії: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, Київський університет імені Бориса грінченка, Інститут філології, кафедра східних мов та перекладу (ауд. 219) Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

33397534 2081555835463765 2843807570211110912 n copy


 

 Літня школа Міністерства освіти КНР та Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю

За ініціативи Відділу освіти Посольства Китайської Народної Республіки в Україні з 25 червня по 7 липня 2018 року троє студентів кафедри східних мов і перекладу у супроводі старшого викладача, к.ф.н. Щербакова Я. І. візьмуть участь в спільній програмі Міністерства освіти КНР та Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю – літній школі «Ми в Пекіні», яка буде проходити на базі Пекінського університету пошти та телекомунікації. У ході програми студенти матимуть змогу відвідати передові китайські компанії, ознайомитися із традиціями та культурою Китаю.

cn01

 


 

ЛІТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ ПРИ ОСАКСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Japan-Osaka

20 днів у Японії в серпні 2018 року (6-26 серпня)
Інтенсивний курс навчання японської мови (різні рівні)
З отриманням відповідного сертифікату, проживання в гуртожитку Осакського університету економіки та права з усіма зручностями (татамі, кондиціонер, душ, пральні машини тощо), 3-разове харчування, цікаві екскурсії в Осаку, Нару, Кіото та на узбережжя Тихого океану, трансфер з/в аеропорт «Кансай» 
Групи формуються відповідно до рівнів: початковий/ середній / просунутий
За детальною інформацією звертайтеся на кафедру східних мов і перекладу (вул. Маршала Тимошенка, 13-б, ауд. 219)


 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси