Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси

КУРСИ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ!

Шановні друзі!

Кафедра східних мові і перекладу Київського університету імені Бориса Грінченка у 2017/2018 навчальному році відновлює безкоштовні курси турецької мови. Завітавши на наші курси Ви не лише зможете відвідувати цікаві та корисні заняття у дружній атмосфері, але й отримаєте змогу відвідувати різноманітні культурно-освітні заходи, зустрічі з визначними особистостями та багато іншого.

За детальнішою інформацією Ви можете звернутися на кафедру східних мов і перекладу (вул. Маршала Тимошенка, 13-б, ауд. 219).

ДЕНЬ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ ТА КУЛЬТУРИ!

Шановні друзі!

У п'ятницю 6 жовтня 2017 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенко, 13-б) відбудеться черговий День турецької культури. В рамках святкової програми відбудуться майстер-класи з турецької каліграфії, презентація мистецтва малювання на воді (ебру), шоу-програма, розіграш подарунків та частування стравами національної турецької кухні.
Не пропустіть можливість поринути у загадковий світ культури Сходу!

V Економічний Форум Україна-Корея

28 липня 2017 року, відбудеться V Економічний Форум Україна-Корея, який об'єднає представників влади України, представників дипломатичного корпусу, а також ключових гравців українського та корейського бізнесу .

Місце проведення: м. Київ. пр-т Перемоги 37. Національний технічний університет України «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Початок реєстрації: 08.30
IMG 6826 resize

УВАГА!

На базі кафедри східних мов і перекладу Київського університету імені Бориса Грінченка безкоштовно викладатиметься турецька мова. Тривалість курсів – чотири місяці. По закінченню курсів кожен слухач отримає сертифікат.

Для реєстрації просимо звертатися за наступними контактними даними:

тел.: 095-91-75-494 (Викладач кафедри східних мов і перекладу - Семіх Кая), E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальну інформацію можна дізнатися за адресою: вул. Маршала Тимошенко, 13-Б, ауд. 219 (кафедра східних мов і перекладу).

ksksks

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси