Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси

Анонси

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АКАДЕМІКА КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В КИТАЙСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ: ПРОТИРІЧЧЯ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ»

Дата проведення:20 грудня 2017 року
Час проведення:1
Місце проведення:вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, зала Вченої ради (ауд.227)
Лектор:
Хе Сінлян, доктор наук, професор, академік Китайської академії соціальних наук, професор (Китайська Народна Республіка)
Контактна особа: Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.
Тел.: 272-18-62, e-mail:

«НОВІ ДОСЯГНЕННЯ КИТАЮ В РОЗВИТКУ ТА ПРОЦВІТАННІ ТРАДИЦІЙНИХ КУЛЬТУР "

Місце проведення:вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, Київська аудиторія (ауд.503)
Лектор
: Ші Джінбо, доктор наук, професор, академік Китайської академії соціальних наук, професор (Китайська Народна Республіка)
Тел.: 272-18-62, e-mail:

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ ПОЛІТИЧНИХ НАУК КИТАЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ НАУК (м. ПЕКІН, КНР) «ЧОТИРИ ОСНОВНИХ ПОЛІТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТИ У РОЗБУДОВІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ КИТАЮ»

Дата проведення:20 грудня 2017 року

Час проведення:10.00 – 13.00
Місце проведення:вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, зала Вченої ради (ауд.227)
Лектор:
Фан Нін, директор Інституту політичних наук Китайської академії соціальних наук, професор (Китайська Народна Республіка)
Тел.: 272-18-62, e-mail:

BORYS GRINCHENKO KYIV UNIVERSITY, Institute of Philology, Department of Oriental Languages and Translation

DEAR COLLEAGUES! We invite you to participate in the International Scientific Seminar "JAPANESE SOCIETY: SOURCES - HISTORY – MODERN TIMES" (日本 社会: 起源 · 史学 · 現代) to be held on 17 May, 2018

Subject of the discussion:
Sources and factors of Japanese society formation: worldview, morality, culture

Seminar vanue:

Borys Grinchenko Kyiv University

13-B, Marshal Timoshenko Str., Kyiv

Seminar languages: Ukrainian, Japanese, English.

Read more CALL FOR PAPERS

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси