Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси

Анонси

Літня школа Міністерства освіти КНР та Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю

За ініціативи Відділу освіти Посольства Китайської Народної Республіки в Україні з 25 червня по 7 липня 2018 року троє студентів кафедри східних мов і перекладу у супроводі старшого викладача, к.ф.н. Щербакова Я. І. візьмуть участь в спільній програмі Міністерства освіти КНР та Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю – літній школі «Ми в Пекіні», яка буде проходити на базі Пекінського університету пошти та телекомунікації. У ході програми студенти матимуть змогу відвідати передові китайські компанії, ознайомитися із традиціями та культурою Китаю.

cn01

ЛІТНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ ПРИ ОСАКСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Japan-Osaka

20 днів у Японії в серпні 2018 року (6-26 серпня)
Інтенсивний курс навчання японської мови (різні рівні)
З отриманням відповідного сертифікату, проживання в гуртожитку Осакського університету економіки та права з усіма зручностями (татамі, кондиціонер, душ, пральні машини тощо), 3-разове харчування, цікаві екскурсії в Осаку, Нару, Кіото та на узбережжя Тихого океану, трансфер з/в аеропорт «Кансай»
Групи формуються відповідно до рівнів: початковий/ середній / просунутий
За детальною інформацією звертайтеся на кафедру східних мов і перекладу (вул. Маршала Тимошенка, 13-б, ауд. 219)

BORYS GRINCHENKO KYIV UNIVERSITY, Institute of Philology, Department of Oriental Languages and Translation

DEAR COLLEAGUES! We invite you to participate in the International Scientific Seminar "JAPANESE SOCIETY: SOURCES - HISTORY – MODERN TIMES" (日本 社会: 起源 · 史学 · 現代) to be held on 17 May, 2018

Subject of the discussion:
Sources and factors of Japanese society formation: worldview, morality, culture

Seminar vanue:

Borys Grinchenko Kyiv University

13-B, Marshal Timoshenko Str., Kyiv

Seminar languages: Ukrainian, Japanese, English.

Read more CALL FOR PAPERS

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси