Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
Кафедра східних мов і перекладу Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує Вас записатися на персональний день відкритих дверей та долучитися до нашої команди. Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта - особливість Київського університету імені Бориса Грінченка. Ми робимо основний акцент на те, щоб Ви отримали максимум корисної інформації та задоволення завітавши до нас. Записатися на індивідуальний день відкритих дверей можна написавши листа на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , детальну інформацію можна також отримати за телефоном: 093-18-64-760 (Іван Васильович).

для сайта

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ-2019

Гостьова лекція Мегели Івана Петровича на тему "Герман Гессе: Паломництво до країн Сходу"

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Гостьова лекція доктора філологічних наук,  професора, завідувача кафедри зарубіжної літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Мегели Івана Петровича на тему «Герман Гессе: Паломництво до країн Сходу»

ivan megela ya vsegda mechtal byt prepodavatelem preview medium

Місце проведення: вул. М. Тимошенка, 13-б, ауд. 312

Дата: 17 травня 2019 р.

Час проведення: 11:50 – 13:10

Організатори: кафедра східних мов та перекладу

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ-2019

Гостьова лекція Комісарова Констянтина Юрійовича на тему "Становлення і формування теоретичних основ перекладознавства"

Місце проведення: вул. М. Тимошенка, 13-б, ауд. 312

Дата: 14 травня 2019 р.

Час проведення: 13:40 – 15:00

Організатори: кафедра східних мов та перекладу

56968285 1243482655819881 1040411524868341760 n

Х ВИПУСК ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ "УКРАЇНСЬКА ОРІЄНТАЛІСТИКА"

Шановні колеги!

Кафедра східних мов і перекладу Київського уніеверситету імені Бориса Грінченка розпочинає набір статтей до Х випуску збірника наукових праць "Українська орієнталістика". Кінцевий термін подачі матеріалів - 01 червня 2019 року.

Вимоги до статтей:  Обсяг статті: 8–12 сторінок. Стандарти набору: формат сторінки – А4; параметри сторінки – усі поля по 2 см; шрифт – Time New Roman; кегль (розмір шрифту) –14; абзац – 1,25; міжрядковий інтервал – 1,5;мова публікації – українська та англійська. Стаття має бути ретельно вичитаною. За точність викладених фактів, цитат і посилань відповідають автори. Текст друкується з вирівнюванням на всю ширину сторінки (не допускається вирівнювання пропусками). Сторінки не нумеруються. Перед розділовими знаками пропуск не ставиться, а після них – ставиться. Дужки та лапки безпосередньо охоплюють текстовий блок і відділяються лише зовні пропусками. Треба розрізняти тире (–) і дефіс (-): відмінність полягає у розмірі і наявності пробілів до і після тире (цього дотримуватися й у списку літератури). Ініціали відділяються від прізвищ нерозривним пробілом (комбінація клавіш Ctrl+Shift+Пробіл).

Адреса редколегії: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, Київський університет імені Бориса грінченка, Інститут філології, кафедра східних мов та перекладу (ауд. 219) Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

33397534 2081555835463765 2843807570211110912 n copy

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра східних мов та перекладу Анонси