Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра англійської філології та перекладу Анонси

Анонси

У рамках пілотування спільного проекту Британської Ради в Україні та Міністерства освіти України «NewGenerationSchoolTeacher», а також з нагоди Грінченківської декади кафедра англійської філології та перекладу Інституту філології проводить науково-практичний семінар «Newapproachestoclassroommanagement: littletweakswithsignificantimpact».

До участі в семінарі запрошуються всі кого цікавлять прикладні аспекти впровадження практико-орієнтованої методики викладання.

Місце проведення семінару:

Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка,

вул. Маршала Тимошенка 13Б, ауд. 305

Час проведення: 30 листопада 2018, початок – 15.00

Орієнтовна тривалість заходу – 2 години.

У вівторок, 13 листопада Інститут філології приймає Міжнародну конференцію "Учителі нового покоління: секрети успіху" присвячену результатам пілотування поректу "Шкільний вчитель нового покоління", у якому наша кафедра бере безпосередню участь. Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати заходи конференції.

25 вересня 2018 року відбудеться зустріч завідувача кафедри доц. Якуби В.В. зі студентами 1 курсу спеціальності "Філологія. Переклад". (ФПб)

26 вересня 2018 року відбудеться зустріч завідувача кафедри доц. Якуби В.В. зі студентами 1 курсу спеціальності "Філологія. Англійська мова". (ФАб)