Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра англійської філології та перекладу Анонси

Анонси

7.12.2017 Кафедра англійської філології та перекладу Інституту філології КУБГ проводить науково-практичний семінар «Перспективи освіти вчителя нового покоління».

До участі у семінарі запрошуються вчителі шкіл м.Києва, які вже беруть участь у пілотуванні спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління» і виступають базами практики для студентів-учасників проекту, а також представники шкіл, зацікавлених у співпраці з Інститутом філології КУБГ та участі у проекті.

Орієнтовна програма семінару:

9.00 – реєстрація учасників.

9.20 – демонстраційне заняття з Практичної педагогіки (2й курс, англійська філологія) за матеріалами проекту «Шкільний вчитель нового покоління». Тема заняття – Рівні навчальної автономії студента. Викладач – к.п.н., доц. О.О.Москалець.

10.40 – обговорення заняття.

11.00 – перерва на каву

11.30 – круглий стіл «Організація шкільної практики студентів за проектом «Шкільний вчитель нового покоління»

13.00 Учасники семінару запрошуються на урочистий концерт з нагоди відзначення Дня Університету та Дня народження Бориса Грінченка.

Учасники семінару отримають сертифікати про участь.