Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра англійської філології та перекладу Анонси

Події

katernyuk

 

       Колектив кафедри з глибоким сумом сповіщає про те, що 12 жовтня 2017 року пішла з життя доцент кафедри Катернюк Вікторія Вікторівна.

 

       За час своєї роботи на кафедрі Вікторія Вікторівна внесла величезний вклад в її розвиток, була постійним учасником наукових конференцій та семінарів. Для кожного із нас Вікторія Вікторівна була  прикладом людської гідності, добропорядності та професійності. Ми  знали  її  як енергійну, розумну, добру, творчу, людину. Людину, яка мала велику кількість справжніх щирих друзів.

 

     Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійної. Світла пам’ять про Вікторію Вікторівну назавжди збережеться у наших серцях.

 

 

 


Шановні колеги!

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА запрошує Вас відвідати 30 жовтня – 3 листопада 2017 р. інтенсивний курс "Studies in Emotional Response to Literature" професора кафедри міжкультурної герменевтики Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана Віллі ван Піра http://www.daf.uni-muenchen.de/personen/emeriti/profs/van_peer/index.html

Інформаційний лист


Академічна мобільність викладачів кафедри

У рамках програми академічної мобільності та співраці з кафедрою театрознавства Університета ім. Т.Г.Масарика, Брно, Чехія, доцент кафедри англійської філології і перекладу Інституту філології Шурма Світлана Григорівна прочитає два курси для студентів університету. Курс когнітивної поетики розрахований на студентів-бакалаврів різних спеціальностей, які цікавляться аналізом художнього та мультимодального дискурсу. Курс під назвою «Метафори, якими ми граємо» розроблено для студентів-магістрів спеціальності «Театрознавство» та передбачає аналіз театральних постановок в рамках когнітологічного підходу.
Кафедра театрознавства Філологічного факультету Університета ім. Т.Г. Масарика має видатну історію. Перші театралогічні дослідження при Університеті ім. Т.Г.Масарика в Брно були започатковіні в 1945 році Франком Вулманом. Окремий структурний підрозділ з’явивася на початку 90-х років, а його метою були наукові дослідження театру і кіно. Кафедра в сучасному вигляді існує з 2011 року і її очолювали відомі театрознавці Павел Драбек та Маргіта Гавлічкова. Сьогодні завідувачем кафедри є доц. Давід Дрозд. Зусиллями кафедри видається науковий журнал «Theatralia», а його редактор та замісник завідувача кафедри Шарка Гавлічкова-Кисова запрошує до співпраці тих, хто цікавиться дослідженнями театру і не тільки.

Сайт кафедри http://www.phil.muni.cz/kds/
Сайт Філологічного факультету Університету http://www.phil.muni.cz/wff/index_html-en/view?set_language=en
Посилання на курс когнітивної поетики https://is.muni.cz/predmet/phil/DVE051?lang=cs&obdobi=6944
Посилання на курс «Метафори» https://is.muni.cz/predmet/phil/DVQ043?lang=cs&obdobi=6944
Посилання на журнал http://www.phil.muni.cz/journals/index.php/theatralia/index

Академічна мобільністьАкадемічна мобільність


На кафедрі англійської філології та перекладу успішно триває пілотування спільного проекту Британської Ради в Україні та Міністерства освіти України «Шкільний вчитель нового покоління».

У 2017/18 навчальному році роботу в проекті продовжили 75 студентів третього курсу; до них долучилися ще 112 другокурсників. Заняття з дисциплін «Практична педагогіка» та «Методика викладання англійської мови в школі», які базуються на матеріалах проекту, проводять викладачі кафедри Москалець О.О., Матвєйченко В.В., Мосьпан Н.В., Губаш О.П., Сура Н.А. та Денисова Н.Б..

За результатами анонімного опитування студентів-учасників експерименту зміст пропонованих матеріалів та форма їх опрацювання мають відчутний позитивний вплив як на розвиток у студентів іншомовної комунікативної компетентності, так і на формування у них компетентностей ХХІ століття. Викладачі-учасники експерименту також констатують зростання своєї професійної компетентності в результаті участі у проекті.

IMG 20170412 152005IMG_20170907_125522_HDR.jpg IMG_20170419_135929.jpg

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter