Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Анонси

Шановні колеги!

27.04.2017 на 3-й парі (об 11.50)
відбудеться відкрита лекція доктора філологічних наук,
професора кафедри германської філології
Колесника Олександра Сергійовича
на тему:
«Лінгвосеміотика культури та вербальне моделювання альтернативних світів»
Запрошуємо бакалаврів, магістрів, аспірантів, викладачів та усіх бажаючих!

Шановні колеги!

24.05.2017 року відбудеться міжкафедральний семінар «Слово, речення, текст: новітні підходи та напрацювання». До участі запрошені колеги суміжних кафедр з доповідями щодо сучасних наукових розвідок лінгвістичного напрямку.
Цільова аудиторія заходу - науково-педагогічні працівники Університету та інших навчальних закладів, аспіранти кафедри, магістри. Час та місце проведення заходу - 13.40 Ауд. 311

Шановні колеги!

В рамках проведення Фестивалю науки 18.05.2017 року відбудеться кафедральний семінар “Language change as a key problem in historical linguistics”. З основною доповіддю виступатиме доктор філологічних наук, професор Буніятова І.Р. Планується обговорення у формі дискусії із доповідями колег на зазначену тему.
Цільова аудиторія - науково-педагогічні працівники Університету та інших навчальних закладів, аспіранти кафедри, магістри, студенти IV курсу. Час та місце проведення заходу - 11:50.

Шановні колеги!

Розпочато набір статей до 8 випуску збірника наукових праць «Studia Philologica», який входить до переліку наукових фахових видань України.
Запрошуємо всіх бажаючих до 03.03.2017 надсилати свої статті, оформлені у відповідності до вимог на електронну адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою,
редколегія збірника