Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Архів подій

Архів подій

21 травня 2015 року кафедрою германської та романської філології Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з Регіональним Відділом Англійської Мови та Ресурсним центром для викладачів англійської мови ім.. Джанет Сі. Демірей, за підтримки Держдепартаменту та посольства США в Україні в рамках круглого столу було проведено зустріч за участі студентів та професорсько-викладацького складу ГІ КУБГ присвячену актуальним проблемам фахової підготовки філологів у ВНЗ. Після короткої презентації події старшим викладачем кафедри, запрошений гість-носій мови Емілі Магазинер, магістр теоретичної та прикладної лінгвістики, ознайомила учасників круглого столу з новітніми методиками навчання фонетики англійської мови, коротко розглядаючи історичні та сучасні методичні підходи, практикуючи комунікативну методику формування навичок правильної вимови. В обговоренні взяли участь викладачі кафедр англійської мови, германської та романської філології, романо-германських та східних мов, студенти філологічних і немовних спеціальностей.

collage copy

В рамках соціального проекту 4.04.2015 об 11:20 кафедрою була проведенна віртуальна екскурсія Києвом під назвою

" Найвеличніше місто Київ"

collage

До  Великодня викладачами кафедри був проведений круглий стіл на тему :

"Традиції святкування Великодня в Україні і світі"

collage2

9 квітня кафедра взяла активну участь у висадці квітів. Викладачі нашої кафедри саджали піони.

collage3

В рамках соціального проекту 22 листопада 2014 року кафедрою спільно з Регіональним Відділом Англійської Мови та Ресурсним центром для викладачів англійської мови ім.. Джанет Сі. Демірей, за підтримки Держдепартаменту та посольства США в Україні в рамках соціального проекту було проведено відкрите заняття для учнів старших класів за участі студентів та викладачів ГІ КУБГ присвячене вивченню явища демократії.  Після короткої презентації події старшим викладачем кафедри, запрошений лектор-носій мови Емілі Магазинер – магістр теоретичної та прикладної лінгвістики працювала зі слухачами за новітніми методиками викладання англійської мови як іноземної, коротко розглядаючи історичні витоки американської демократії, формуючи у аудиторії уявлення про демократичні принципи суспільного життя, практикуючи комунікативну методику формування мовленнєвих навичок.

collage1 zubchenko

24 квітня о 11:50 ауд. 307

Відкрите заняття доцента кафедри

Зубченко Олени Сергіївни