Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Наукова діяльність

Наукова діяльність

Збірник наукових праць кафедри "Studia Philologica"

Підготовка наукових конкурсних студентських робіт

29 вересня 2017 року кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри германської філології Калитюк Лілія Петрівна поділилася досвідом підготовки наукових конкурсних студентських робіт, які отримали перемогу. Пишаємося нашими викладачами, які виховують талановитих науковців!

Початок нового академічного року 2017/2018

Напередодні Дня Знань провідні науковці кафедри германської філології - доц. І.А.Редька та доц. А.В.Гайдаш - взяли участь у міжнародній науковій конференції "Science without Boundaries - development in 21st century - 2017" у м. Будапешт. Дослідниці презентували спільну доповідь "Образна гравітація в текстовій модифікації ейджизму: лінгвокогнітивний аспект (на матеріалі вірша Мей Сартон «Old Lovers at the Ballet»)".

Участь у віртуальній конференції

Завдяки поступу технологій та інновацій життя науковця стає цікавішим. Досвідом участі у першій віртуальній конференції ділиться доцент кафедри германської філології Анна Владиславівна Гайдаш: "Асоціація феміністичних та жіночих студій є спільним проектом Великої Британії та Ірландії. Втім, організатори надають можливість поділитися власними розробками усім зацікавленим та дізнатися про сучасні освітянські тенденції зарубіжних колег на сторінках блогу асоціації. Приєднуйтесь!"

Основні публікації професорсько-викладацького складу кафедри:

Буніятова Ізабелла Рафаїлівна

Колесник Олександр Сергійович