Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Наукова діяльність

Наукова діяльність

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра германської філології

запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському науковому семінарі з проблем теоретичного мовознавства

ГРАМАТИКА, СЕМАНТИКА, ПРАГМАТИКА У ТЕКСТІ ТА ДИСКУРСІ”,

який відбудеться 16 листопада 2017 року

Місце проведення семінару:

Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут філології,

кафедра германської філології, ауд. 203

(м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, проїзд до станції метро «Мінська»)

Порядок роботи семінару 16листопада 2017 року:

Реєстрація учасників: 09.00 – 10.50 (ауд. 308)

Початок роботи семінару: об 11.00

У роботі семінару планується участь провідних вітчизняних науковців:

• професора Жаботинської С.А. (м. Черкаси);
  • професора Карпіловської Є.А. (м. Київ);
  • професора Потапенка С.І. (м. Ніжин);
  • професора Приходька А.М. (м. Запоріжжя);
  • професора Приходько Г.І. (м. Запоріжжя)

Семінар пройде у форматі дискусій, під час яких усі бажаючі зможуть взяти участь в обговоренні

запропонованих тем, висловити власні ідеї щодо актуальних підходів до інтерпретації мовних явищ.

Матеріали досліджень за темою семінару можна буде опублікувати у збірнику наукових праць “StudiaPhilologica” http://studiap.kubg.edu.ua/index.php/journal/information/authors#.V-odk4iLRG9, який входить до Переліку наукових фахових видань України (галузь науки: філологічні).

Усі учасники семінару отримають сертифікати.

Для участі у Всеукраїнському науковому семінарі з проблем теоретичного мовознавства

“ГРАМАТИКА, СЕМАНТИКА, ПРАГМАТИКА У ТЕКСТІ ТА ДИСКУРСІ

просимо до 14 листопада 2017 року надіслати на е-mail оргкомітету семінару реєстраційну форму учасника:

ПІБ

(повністю)

Місце

роботи,

посада

Учений

ступінь,

звання

(службова,

домашня)

(службовий/моб.)

Тема доповіді

Для ключових

доповідачів

КОНТАКТИ

Адреса оргкомітету: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, кафедра германської філології (ауд.308).

Тел.: + 38 044 485 21 73

Оргкомітет семінару

Підготовка наукових конкурсних студентських робіт

29 вересня 2017 року кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри германської філології Калитюк Лілія Петрівна поділилася досвідом підготовки наукових конкурсних студентських робіт, які отримали перемогу. Пишаємося нашими викладачами, які виховують талановитих науковців!

Початок нового академічного року 2017/2018

Напередодні Дня Знань провідні науковці кафедри германської філології - доц. І.А.Редька та доц. А.В.Гайдаш - взяли участь у міжнародній науковій конференції "Science without Boundaries - development in 21st century - 2017" у м. Будапешт. Дослідниці презентували спільну доповідь "Образна гравітація в текстовій модифікації ейджизму: лінгвокогнітивний аспект (на матеріалі вірша Мей Сартон «Old Lovers at the Ballet»)".

Участь у віртуальній конференції

Завдяки поступу технологій та інновацій життя науковця стає цікавішим. Досвідом участі у першій віртуальній конференції ділиться доцент кафедри германської філології Анна Владиславівна Гайдаш: "Асоціація феміністичних та жіночих студій є спільним проектом Великої Британії та Ірландії. Втім, організатори надають можливість поділитися власними розробками усім зацікавленим та дізнатися про сучасні освітянські тенденції зарубіжних колег на сторінках блогу асоціації. Приєднуйтесь!"

Основні публікації професорсько-викладацького складу кафедри:

Буніятова Ізабелла Рафаїлівна

Колесник Олександр Сергійович