Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Наукові гуртки

Наукові гуртки

Editing in Mass Media

Керівник: Гайдаш Анна Владиславівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології.

Напрями діяльності: редагування англійською мовою, особливості редагування в американських ЗМІ, наукове англомовне редагування (на матеріалі автентичних текстів, англомовних навчальних посібників, наукових статей).

Пріоритетним є особисте дослідження студента.

Форми роботи: доповіді, засідання «круглого столу», завдання-дослідження.

Графік роботи: щомісяця другий вівторок.

Місце роботи: читальна зала бібліотеки на 5 поверсі.

План заходів гуртка

«Editing in Mass Media»

2019

10.09.2019 Засідання 1.Організаційне засідання. Затвердження програми роботи. Обговорення особливостей проведення наукових досліджень.

08.10.2019 Засідання 2. Круглий стіл «Моє особисте дослідження» (на матеріалі курсової, бакалаврської чи магістерської роботи). Обговорення планів досліджень.

12.11.2019 Засідання 3.Засідання круглого столу на тему «Академічне редагування».

10.12.2019 Засідання 4. Передріздвяний майстер-клас від НМЦ видавничої діяльності (досвідом ділиться літературний редактор англомовних видань Л.Ю.Столітня).

2020

11.02.2020 Засідання 5.Юричні та етичні питання в англомовній редакторській практиці.

10.03.2020 Засідання 6. Круглий стіл «Моє особисте дослідження» (на матеріалі курсової, бакалаврської чи магістерської роботи). Обговорення результатів досліджень.

14.04.2020 Засідання 7. Обговорення: «Редактор соціальних мереж».

(можливі зміни у звязку з тим, що студенти 4 курсу можуть бути на практиці)

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Наукові гуртки