Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Наукові гуртки

Наукові гуртки

What is special about language?

Керівник: Калитюк Лілія Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології.

Напрями діяльності: дослідження англійської мови, її історії, мови тіла, новітніх наукових досягнень (на матеріалі особистих досліджень, авторефератів дисертацій, наукових статей).

Пріоритетним є особисте дослідження студента.

Форми роботи: доповіді, засідання «круглого столу», завдання-дослідження, майстер-класи.

Графік роботи: щомісяця третя середаза плаваючим часом (коригується за розкладом).

План заходів гуртка

«What is special about language?»

18.10.2017 Засідання 1.Організаційне засідання. Затвердження програми роботи. Обговорення особливостей проведення лінгвістичних досліджень.

22.11.2017 Засідання 2.Засідання «круглого столу».

Майстер-клас «Дискурс аналіз мовлення інтернет шахрая» (проводить Калитюк Л.П.) (можливі зміни у зв'язку з тим, що студенти 4 курсу можуть бути на практиці)

20.12.2017 Засідання 3.Новітні здобутки германістики (на матеріалі захищених дисертацій з галузі 10.02.04 – германські мови) (доповідають студенти)

21.02.2018 Засідання 4.Круглий стіл «Моє особисте дослідження» (на матеріалі курсової, бакалаврської чи магістерської роботи).

Обговорення результатів досліджень.

21.03.2018 Засідання 5.Гендерна специфіка мовлення. Теоретично-практичние засідання з метою встановити стать людини за специфікою мовленнєвої поведінки.

18.04.2018 Засідання 6. Круглий стіл «Моє особисте дослідження» (на матеріалі курсової, бакалаврської чи магістерської роботи).

Обговорення результатів досліджень.

16.05.2018 Засідання 7. Обговорення: «Виступ на конференції. Секрети успіху»

(можливі зміни у звязку з тим, що студенти 4 курсу можуть бути на практиці)

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра германської філології Наукові гуртки