Контактна інформація

v.babenko@kubg.edu.ua

Бабенко Валерія Олегівна

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Практика усного та писемного мовлення (італійська), Спецкурс з другої іноземної (італійської) мови, Практична граматика (італійська), Література італійськомовних країн, Стилістика (італійська мова), Аналітичне читання

Біографія

У 2014 році закінчила магістратуру Київського Університету імені Б. Д. Грінченка (спеціальність – «Мова та література (італійська, японська та англійська мови)», кваліфікація -магістр філології, викладач італійської, японської та англійської мов і зарубіжної літератури).

Стажування в Італії, Флоренція ( La Scuola di Leonardo Da Vinci, 2013). Закінчила курси міжнародної школи італійської мови (La Società di Dante Alighieri, 2014) та отримала сертифікат міжнародного зразка рівня С1-С2.

Склала міжнародний іспит ( Il certificato della PLIDA, C1).

У 2016 році закінчила курс італійської мови та отримала міжнародний сертифікат рівня С2 (італійська мова та культура) в  італійському університеті Università per stranieri Dante Alighieri Reggio di Calabria. У вересні 2016 року пройшла курс мінародного академічного стажування  Erasmus+ в Італії, у місті Фоджа, у рамках якого прочитала курс лекцій з італійської мови та відвідувала лекції італійськх професорів філологічного факультету Університету Фоджі.

Професійний і науковий інтерес

Сучасні методи викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах, давня та новітня італійська література, теоретична лінгвістика, історія мовних контактів італійського та східнослов'янських мов, діалекти італійської мови, музика і театр в італійській мові та культурі та їх вплив на вивчення мови.

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter