Контактна інформація

o.tsyhanok@kubg.edu.ua

Циганок Ольга Михайлівна

Професор

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філологічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

"Латинська мова",  керує курсовими і дипломними роботами.

Біографія

У 1989 р. закінчила Львівський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю "Класична філологія". У 1994 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. Упродовж 2011-2014 рр. навчалася в докторантурі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У листопаді 2014 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук на тему "Генологічні концепції фунерального письменства в Україні XVII–XVIII ст." у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Основне місце роботи – Київський національний торговельно-економічний університет. У Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2015 р. за сумісництвом.

Підвищення кваліфікації та стажування:  курси підвищення кваліфікації  з методики навчання польської мови Підкарпатського центру освіти вчителів у Жешові (Перемишль, 4-13 серпня 2013 р., отримано свідоцтво).

Професійний і науковий інтерес

Давня українська література, теорія літератури XVII–XVIII ст., переклади з латинської, польської та німецької мов, рецепція античної літератури у вітчизняному письменстві доби бароко.

Інше

Науково-дослідна робота: описує вітчизняні давні рукописні підручники з поетики та  риторики в зібраннях Києва, укладає антологію українських віршових епітафій XVII–XVIII ст., готує наукове видання  вітчизняної риторики "Manuductio" [Посібник] (1736), досліджує релігійну поезію XVII–XVIII ст.

Список публікацій

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter