Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра світової літератури Склад кафедри Гальчук Оксана Василівна
Контактна інформація

o.halchuk@kubg.edu.ua

Гальчук Оксана Василівна

Професор

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філологічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Відповідальна за профорієнтаційну роботу. Випусковий редактор електронного видання кафедри світової літератури "Manuscript"
Історія світової літератури першої половини ХХ ст., , Історія зарубіжної літератури к.ХІХ-п.ХХ ст., Компаративний аналіз художнього тексту; спецсемінар "Літературна генерика і генологія"

Біографія

Закінчила з відзнакою Чернівецький державний університет імені Ю.Федьковича в 1989 р. Аспірантура з 1995 по 1998 рр. у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, докторантура - з 2010 по 2013 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Працювала в Миколаївському державному педагогічному інституті (1989 - 1995);  у Київському славістичному університеті (1998 - 2010), у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (2013 -2014). Захист кандидатської дисертації у 1998 р., докторської - у 2014 р. У Київському університеті імені Бориса Грінченка з 01.09.2014 р.

Професійний і науковий інтерес

Антична література, історія зарубіжної літератури кінця ХІХ - п. ХХ ст. , українська література у світовому контексті, українська і зарубіжна літераутра ХХ століття.

Список публікацій

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра світової літератури Склад кафедри Гальчук Оксана Василівна