Анонси

Кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка оголошує ХІ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…», який відбудеться 15 грудня 2018 року об 11.00. До участі запрошуються учні 9-11 класів шкіл Києва та Київської області. Тематика конкурсних виступів – Різдво, Новий рік, зимові фантазії.
Формa участі у конкурсі: читання творів чи їх фрагментів (поезія, проза, драматургія), виконання власних творів, мелодекламація, міні-вистави, перформанси.
Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися до 13 грудня 2018 року за адресою Київ, вул. Тимошенка 13-Б, к. 220, кафедра української
літератури і компаративістики або надіслати заповнену анкету на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ЧИТЦІВ «ІЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧІ…»

Ім’я та прізвище

Клас

Електронна адреса та контактний телефон