ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Кафедра української літератури і компаративістики Інституту філології Київського  університету імені Бориса Грінченка оголошує Х Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…», який відбудеться 16 грудня 2017 року. До участі запрошуються учні 9-11 класів шкіл Києва та Київської області. Тематика конкурсних виступів – Різдво, Новий рік, зимові фантазії.

Формa участі у конкурсі: читання творів чи їх фрагментів (поезія, проза, драматургія), виконання власних творів, мелодекламація, міні-вистави, перформанси.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися до 14 грудня 2017 року за адресою Київ, вул. Тимошенка 13-Б, к. 220, кафедра української літератури і компаративістики або надіслати заповнену анкету на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ЧИТЦІВ «ІЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧІ…»

Ім’я та прізвище

Клас

Електронна адреса та контактний телефон