Анонси

3 жовтня (вівторок) о 15.20 відбудеться відкрита лекція доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури і компаративістики Р. А. Козлова «Література в екзилі якформа ідеологічного та естетичного спротиву» (4 курс, «Філологія. Українська мова і література»).

3 жовтня (вівторок) о 16.50 відбудеться відкрита лекція доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури і компаративістики Т. І. Вірченко «Аспекти організації основного виставкового процесу»(5 курс, «Літературна творчість»).

27. 09. о 15.20. у рамках дисципліни «Менеджмент творчої діяльності» відбудеться лекція «Як організувати літню школу?», яку прочитає к. і. н. Ігор Медвідь - керівник проектів і програм Інституту релігії та суспільства Українського Католицького Університету, кількарічний організатор літніх шкіл «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького», а також «Франкознавчої школи». Запрошуємо усіх охочих. Корисна інформація, захоплива презентація та приємна атмосфера гарантується.