Події

Магістранти 6 курсу спеціальності "Літературна творчість" разом з доцентом кафедри С.Жигун взяли участь у Наукових пікніках - щорічному заході популяризації науки. У рамках практики в Інституті літератури ім.Т.Г.Шевченка магістранти запропонували і провели власні заходи поширення літературознавчих знань. Для дітей від 5 і до 95 років було запропоновано методи складання казок, на які дівчат наштовхнули ідеї Дж.Родарі та В.Проппа, старшим пропонували зіграти в настільну гру за мотивами популярного роману. Під час фестивалю студентки отримали не лише значний практичний досвід, а й заряд позитивних емоцій. 

 

 

На Книжковому форумі у Львові презентували колективну монографію "Проблеми ідентичностей у сучасній українській літературі: виміри "Коронації слова", авторами якої стали співробітники кафедри української літератури і компаративісики та кафедри світової літератури.

 

12 вересня група 2 курсу ФУБ-2 відзначила початок нового університетського року квестом на вшанування пам"яті про українські визвольні змагання 1917-20 років. Відгадуючи загадки про визначних діячів Центральної ради та найяскравіші події, що розгорталися в столиці, студенти змогли візуалізувати свої знання з історії, побачивши сліди давніх подій на сучасних вулицях. І організатор квесту (куратор С.Жигун), і учасники отримали заряд натхнення для нового навчального року. 

Вітаємо з початком навчального року!

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter