Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української літератури і компаративістики Склад кафедри Удовиченко Лариса Миколаївна
Контактна інформація

l.udovychenko@kubg.edu.ua

Удовиченко Лариса Миколаївна

Доцент

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Методика навчання українськлї літератури, Методика викладання зарубіжної літератури в школі, Методика викладання літературознавчих дисциплін у вищий школі, Методика профільного навчання української літератури. На кафедрі відповідає за організацію та проведення Міжнародної наукової конференції "Літературний процес…" (відповідальний секретар).

Біографія

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1993 р. Захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.02 – методика вивчення зарубіжної літератури 22.01.1997 р. з теми "Особливості вивчення християнських образів зарубіжної літератури в загальноосвітній школі". Працювала вчителем російської мови і літератури, зарубіжної літератури в середніх навчальних закладах різних типів (1990-2012), у Криворізькому державному педагогічному університеті (1996-2005), У Київському університеті імені Бориса Грінченка з 2005 р. Автор понад 60-ти публікацій.

Професійний і науковий інтерес

Теорія і методика навчання української і зарубіжної літератури, культурологічний і мистецький контекст літературного процесу, компаративістика.

Презентування наукових досліджень на індивідуальному рівні

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української літератури і компаративістики Склад кафедри Удовиченко Лариса Миколаївна