Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української мови Анонси

Анонси

7 грудня 2017 року в межах Грінченківської декади кафедрою буде проведено майстер-класи Катериною Городенською, доктором філологічних наук, професором; Тетяною Симоненко, кандидатом педагогічних наук, доцентом.

Щосуботи в межах соціального проекту «З Києвом і для Києва» Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка проводяться заняття з вивчення української мови у трьох групах.

Розмовний клуб «Говоримо українською» пропонує дискусії про минуле, сучасне та майбутнє рідної мови; бесіди про звичаї, національні традиції українців.

Заняття з культури усного та писемного мовлення спрямовані підвищити загальну мовну грамотність слухачів, ознайомити з основними нормами української літературної мови, навчити практично застосовувати мовні норми в усному і писемному мовленні.

Заняття з ділової української мови мають на меті ознайомити   слухачів з мовним законодавством України; нормами  сучасної  української  мови  у професійному спілкуванні; виробити навички складання  та оформлення документів; з'ясувати особливості усного професійного мовлення.

Заняття проводять студенти 3-го курсу спеціальності «Філологія. Українська мова і література».  Координує проект від кафедри української мови кандидат філологічних наук, доцент Русаченко Н.П.

IMG 4415 1IMG 20171021 103804IMG 20171021 120149IMG 20171021 120209

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української мови Анонси