Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української мови Анонси

Анонси

В рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» розпочав свою роботу розмовний клуб «Говоримо українською!».

Уже девятий навчальний рік кафедра української мови Інституту філології працює з киянами. Наше гасло: «Говоріть українською, а помилки ми виправимо разом!».

Перше заняття було присвячене аспектам виникнення української мови, становленню та історії її словникового складу, окремим лексичним нормам. Його провела доцент кафедри української мови Видайчук Тетяна Леонідівна.

Протягом навчального року зі слухачами у клубі працюватимуть досвідчені викладачі кафедри та найкращі талановиті студенти. Для навчань розроблена цікава програма, що передбачає оволодіння практичними навичками розмовної української.

ЧЕКАЄМО НА УСІХ ОХОЧИХ !

Щосуботи о 13:40 у 207 аудиторії.

17.10.18 217.10.18 317.10.18 1

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української мови Анонси