Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української мови Анонси

27 червня 2018 року відбудеться останнє робоче засідання кафедри.

slovopys

До Міжнародного дня рідної мови стартував новий проект «Сленгові неологізми у сфері інтернет-спілкування», започаткований спільними зусиллями СловОпис та Інститутом філології Університету Грінченка.
Інтернет-мова, попри те, подобається нам це чи ні, стала потужним інструментом масової комунікації. Новим виміром нашого життя стали й соціальні мережі, блоги, пошукові сайти. Тож ми будемо знаходити й пропонувати нові сленгові слова та тлумачитимемо їх значення. І все це – шляхом створення відеоблогів студентами-філологами спеціальності «Українська мова та література». Ось один із перших:
Керівники проекту – доценти кафедри української мови Інституту філології Університету Грінченка Тетяна Леонідівна Видайчук та Ірина Георгіївна Саєвич.
Із деталями проекту можна ознайомитися за покликанням:

Щосуботи в межах соціального проекту «З Києвом і для Києва» Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка проводяться заняття з вивчення української мови у трьох групах.

Розмовний клуб «Говоримо українською» пропонує дискусії про минуле, сучасне та майбутнє рідної мови; бесіди про звичаї, національні традиції українців.

Заняття з культури усного та писемного мовлення спрямовані підвищити загальну мовну грамотність слухачів, ознайомити з основними нормами української літературної мови, навчити практично застосовувати мовні норми в усному і писемному мовленні.

Заняття з ділової української мови мають на меті ознайомити   слухачів з мовним законодавством України; нормами  сучасної  української  мови  у професійному спілкуванні; виробити навички складання  та оформлення документів; з'ясувати особливості усного професійного мовлення.

Заняття проводять студенти 3-го курсу спеціальності «Філологія. Українська мова і література».  Координує проект від кафедри української мови кандидат філологічних наук, доцент Русаченко Н.П.

IMG 4415 1IMG 20171021 103804IMG 20171021 120149IMG 20171021 120209

Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української мови Анонси