Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра української мови Центр прикладних лінгвістичних технологій

Центр прикладних лінгвістичних технологій

(ауд.303)

Центр розпочне роботу в 2018-2019 н.р

Сутність роботи центру: формування навичок роботи в галузі комунікативних технологій, корпусної, математичної, юридичної лінгвістики.

Спеціальності: філологія (українська, іноземна).

Дисципліни: основи прикладної лінгвістики, лексикологія, практика перекладу.

Особливості центру: використання можливостей грантоємності центру.

Форми роботи: використання цифрових технологій для укладання українського та паралельного корпусів текстів, електронних словників різних типів, проведення технікоорієнтованих експертиз тексту і дискурсу (квантитативні методики), створення PR та рекламних продуктів.

Необхідне обладнання: сучасна комп’ютерна техніка, програмне забезпечення, що дозволяє використовувати хмарні технології, працювати з Big Data; у перспективі – обладнання для експертиз.