Анонси

2019-2020 н.р.

 Comic Fest KUBG –  фестиваль японської поп-культури в Університеті Грінченка

Шановні студенти-грінченківці та поціновувачі японської масової культури! Наукове товариство Інституту філології та кафедра східних мов і перекладу запрошують всіх охочих долучитися до Comic Fest KUBG – фестивалю японської поп-культури в Університеті Грінченка, який відбудеться 22 листопада з 13:30 в 312 ауд. за адресою м. Київ, вул. М. Тимошенка 13 Б, Корпус 1 КУБГ.

У програмі заходу презентаційні проекти студентів японської філології, які розкриють нам естетику та супер силу японської массової культури - аніме, манга, кіно, ігри, музика. Шоу косплеєрів (!), музичні та творчі таланти молоді, запрошені спікери з NinFan.UA та SEIJ-T » AniTube. В якості розваг вас чекають настільні ігри, фейс-арт хною, майстер клас з малювання манги та багато цікавого. Всім учасникам проектів гарантавано сертифікати.

Приходьте і пориньте у світ японської поп-культури!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Xmi5NVoupHkrLEEV7 

0lycelkxu91y

Чи може наука сформувати підприємницьку компетентність?

 

15 жовтня об 11:50 відбудеться Рада НТ ІФ з питань планування діяльності на 2019-2020 навчальний рік. Також,  по завершенню обговорень робочих питань, запрошуємо актив НТ ІФ до дискусії на тему Чи може наука сформувати підприємницьку компетентність? Долучайтеся і висловіть свою думку!

скачанные файлы

  Промоція Наукового Товариства Інституту філології  «Наука – це цікаво!»

Шановні студенти, магістранти, аспіранти! Запрошуємо Вас 04 жовтня о 13.40 завітати на промоцію НТ ІФ "Наука - це цікаво!". У ході заходу передбачено заслухати виступ Голови НТ ІФ Гілевич А.В. про діяльність НТ в стінах інституту, про наукову складову навчального процесу в Університеті Грінченка, звітування за 2018-2019 н.р. До виступу долучатимуться активні студенти інституту, які розкажуть про свій досвід участі в заходах НТ, а також чим їх приваблює наука і що з нею робити? Всіх бажаючих приймати участь у діяльності НТ запрошуємо до членства та активу! Завітайте на знайомство і Ви повірите, що наука - це цікаво!

 

 

2018-2019 н.р.

Міжнародні програми обміну: досвід 

В наш час система освіти ставить перед нами багато викликів, але водночас і дає багато шансів –  спостерігати як світ може стати маленьким та осяжним, навчитися іноземному досвіду, поділитися своїм знанням. Завдяки програмам мобільності ми – викладачі та студенти – не тільки підвищуємо кваліфікацію, ми знайомимося зі світом та представляємо себе і свій Університет. Долучайтеся 13 листопада 2018 року до Круглого столу мотиваційної лінійки «Міжнародні програми обміну: досвід участі викладачів та студентів Університету в міжнародних проектах»У ході заходу заслухаємо викладачів та студентів нашого Університету, які поділяться своїм досвідом. Так, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри східних мов і перекладу Щербаков Я. І. розповість про досвід культурного обміну в Пекіні, кандидат філологічних наукнаук, доцент кафедри германської філології Гайдаш А.В. - про участь в программі стажування від Еразмус+, студентка італійської філології К. Кононенко поділиться досвідом навчання в Італії за програмою Еразмус+, а П. Зінченко - про літню школу в Німеччині, та багато інших доповідачів. Заряджайтеся енергією та враженнями наших спікерів та можливо наступного разу ми почуємо і Ваш власний досвід участі у програмах академічної мобільності.

anonsmobility

Ознайомтеся з програмою заходу!

prog1m prog2m

 

Ласкаво просимо у світ японської анімації!

Запрошуємо всіх бажаючих 9 листопада 2018 року відвідати студентський проект-презентація «Ласкаво просимо у світ японської анімації: Знайомство з сучасним трендом світової поп-культури Аніме та Манга». 

Захід відбудеться в 312 аудиторії, початок о 13:40.
 
 
Anons

 

 Ознайомтеся з програмою заходу, приходьте на проект та пориньте разом з нами в дивовижний світ аніме і манги!
prog1 prog2

 


 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter