Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Команда Захарчук-Дуке Ольга Олександрівна
Контактна інформація

o.zakharchuk-duke@kubg.edu.ua

Захарчук-Дуке Ольга Олександрівна

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту філології

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта: 

• У 2009 р. – закінчила магістратуру Київського міського педагогічного університет імені Б.Д.Грінченка, за кваліфікацією "Bикладач української мови, літератури та зарубіжної літератури".
• У 2010 р.– вступила в аспірантуру Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність 13.00.02. – теорія та методика навчання (українська мова).
• У 2015 р. – захистила кандидатську дисертацію «Розвиток культури мовлення майбутніх учителів української мови і літератури з використанням інформаційно-комунікаційних технологій».

Досвід роботи:
З 2010 по 2015 року працювала на посаді викладача кафедри української мови Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка .
З 2015 року старший викладач кафедри української мови Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка .

 

 

Професійний і науковий інтерес

Коло професійних та наукових інтересів охоплюють питання розвитку культури мовлення, ораторської майстерності. Проведення тренінгів, майстер-класів на вказану проблематику. Учасниця Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференцій. Автор наукових і навчально-методичних публікацій у фахових виданнях.

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Команда Захарчук-Дуке Ольга Олександрівна