Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Команда Гілевич Аліна Василівна
Контактна інформація

0500386086; 0980091580 (viber/telegram)
a.hilevych@kubg.edu.ua

Гілевич Аліна Василівна

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту філології

Науковий ступінь, вчене звання

Викладач кафедри східних мов і перекладу аспірант 3 року навчання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Практика усного і писемного мовлення (японська мова)
Практична граматика японської мови
Культура усного і писемного мовлення (Японська мова) (магістри)

Біографія

У 2011 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мова та література (японська, англійська) і переклад» та отримала кваліфікацію магістра філології, філолога-дослідника, викладача ВНЗ (японська мова та література, англійська мова), перекладача з японської та англійської мов. Протягом року проходила стажування в Університеті Тенрі (м. Нара, Японія) в якості студента за обміном. На посаді викладача в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка працює з вересня 2011 року.
З листопада 2012 року навчається в аспірантурі (заочна форма) Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю 10.01.06 –теорія літератури. Затверджено тему дисертаційного дослідження «Феномен ніккі як жанру японської художньо-мемуарної прози (на матеріалі щоденників епохи Хейан)».

Професійний і науковий інтерес

Особливості міжособистісної комунікації японців, етика професійного спілкування японською мовою, граматика японської мови, культура та література країн Сходу.

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter