Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи НДЛ грінченкознавства Діяльність Наукові заходи НДЛ Педагогічна спадщина

Педагогічна спадщина

На виконання Постанови Верховної Ради України від 4 липня 2012 р.        № 5050-VI «Про відзначення 150-річного ювілею Бориса Грінченка» науковцями науково-дослідної лабораторії грінченкознавства підготовлено до друку багатотомне видання творів Бориса Грінченка.

2013 року видавництво Київського університету імені Бориса Грінченка опублікувало І том «Педагогічна спадщина» в двох книгах.

Керівник проекту, голова редакційної ради – В. О. Огнев’юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України.

Редакційна рада: Л. Л. Хоружа, В. В. Яременко (науковий редактор), А. І. Мовчун, О. В. Сухомлинська, О. П. Степченко, С. А. Гальченко.

Презентуємо це видання.