Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи НДЛ грінченкознавства Музейна експозиція 1 березня було проведено екскурсію для студентів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Університетський музей Бориса Грінченка викликає щодалі більший інтерес у киян, зокрема в студентської молоді.

Цього разу в перший день весни (1 березня) у Музей завітала група студентів Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Вони – майбутні вчителі зарубіжної літератури, а також німецької мови. Їх цікавила насамперед перекладацька діяльність Бориса Грінченка.

З великим інтересом студенти слухали розповідь про переклади Бориса Грінченка поезій німецького класика Г.Гейне, розглядали фотоекспонати про роботу письменника над перекладом драматичних творів Ф. Шиллера. Чимало цікавого вони дізналися про любов Б.Грінченка до творчості Ф.Шиллера.

Переклад Борисом Грінченком драматичних творів «Марія Стюарт» та «Вільгельм Телль» вважається найкращим в українській драматургії. За словами письменника Ц. Білиловського, якби Борис Грінченко переклав усього Ф. Шиллера, то він «за життя заслужив би золотого пам’ятника собі».

Екскурсію для студентів-драгоманівців провела кандидат педагогічних наук А. І. Мовчун.