Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи НДЛ грінченкознавства Про підрозділ

Про підрозділ

 

НДЛ грінченкознавства є єдиною в Україні науковою установою, діяльність якої спрямована на системне і ґрунтовне вивчення багатогранної діяльності Бориса Грінченка та його ролі в професійній підготовці майбутніх фахівців.

У НДЛ грінченкознавства працює 6 фахівців. Завідувач НДЛ – доктор педагогічних наук,доцент Богданець-Білоскаленко Наталія Іванівна.

Мета діяльності НДЛ грінченкознавства полягає у проведенні цілісного наукового аналізу грінченкознавства як складової культури України.

Для досягнення мети застосовуються такі види роботи:

  • пошуки та історіографічний аналіз наукових (літературознавчих, мовознавчих, культурологічних) архівних джерел про Б.Д. Грінченка;
  • збір, аналіз та систематизація архівних та опублікованих у пресі матеріалів із подальшим визначенням їхнього місця в музейній експозиції;
  • проведення екскурсійної роботи в Музеї Бориса Грінченка;
  • поповнення та оновлення музейної експозиції та музейних фондів архівними документами;
  • пошуки та історіографічний аналіз архівних джерел про будівлю адміністративного корпусу на вул. Воровського, 18/2 як архітектурної пам’ятки ХІХ ст.

Матеріали досліджень використовуються для ознайомлення широкої громадськості з науковою діяльністю НДЛ грінченкознавства і популяризації наукових здобутків з проблем грінченкознавства у засобах масової інформації.

Готуються до друку «Книга спогадів про Бориса Грінченка», монографія «Борис Грінченко: події, факти і документи».

Статистичний портрет

Положення про науково-дослідну лабораторію грінченкознавства

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи НДЛ грінченкознавства Про підрозділ