Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Студентське самоврядування Діяльність Свято Державного Прапора України

Свято Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня о 10.00, Інститут філології та НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів за сприяння проректора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Т.Ю. Бєлофастової провели щорічну традиційну церемонію підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь співробітники та студенти Інституту філології , Інституту журналістики, Історико-філософського факультету, Факультету права та міжнародних відносин, Факультету інформаційних технологій та управління, Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту.

День прапораДень прапораДень прапораДень прапораДень прапораДень прапораДень прапораДень прапора