Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Студентське самоврядування Діяльність Вибори Студентської ради Інституту філології

Вибори Студентської ради Інституту філології

16 вересня 2016 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулися вибори Голови Ради студентського самоврядування, членів Ради студентського самоврядування, представників студентів у Вчену Раду Університету, представників студентів у Вчену Раду Інституту філології, представників студентів на Конференцію трудового колективу Університету та Інституту філології . Вибори пройшли вдало, адже більшість голосуючих були зацікавлені у вдалому результаті. Виборча дільниця Інституту філології почала працювати вчасно. Робота членів дільниця була злагодженою та прозорою. Дякуємо всім голосуючим за участь у виборчому процесі!

Вибори до студрадиВибори до студрадиВибори до студрадиВибори до студрадиВибори до студрадиВибори до студрадиВибори до студрадиВибори до студради