Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Студентське самоврядування Діяльність Благодійна акція «Подаруй дитині радість»

Благодійна акція «Подаруй дитині радість»

16 грудня 2016 року активісти соцiальної комiсiї студентської ради Інституту філології організували та провели благодійну акцію «Подаруй дитині радість» для вихованців Притулку для дітей №1 служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. В. Маяковського, 28 в). Активісти привезли дітям канцелярські товари, провели розважальну програму, подарували тепло та позитивні емоції. Задоволеними залишилися не лише вихованці, а й студенти, що знайшли себе в благодiйнiй дiяльностi. Сподiваємося, що наступного разу до них приєднаються ще бiльше небайдужих людей. Робити добро – благородна справа, що надихає та окрилює!

Подаруй дитині радістьПодаруй дитині радістьПодаруй дитині радістьПодаруй дитині радістьПодаруй дитині радістьПодаруй дитині радістьПодаруй дитині радість