Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПОСОЛЬСТВОМ ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації мовних та наукових стажувань в Японії для студентів, аспірантів та молодих учених. У рамках презентації представники Посольства Японії в Україні прочитають лекцію про Японію, а також детально поінформують про наявні урядові програми стажування та навчання в Японії.

Дата: 17 травня 2018 року
Місце та час проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13-б, ауд. 503, початок заходу – о 10.00.

За більш детальною інформацією можна звернутися на кафедру східних мов і перекладу:
Тел.: 066-43-29-582 (Іван Семеніст);