Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Відкрита лекція Я.І. Щербакова «Філософія буддизму для «чайників»: просто про складне»

Шановні колеги, дослідники-сходознавці, викладачі та студенти , усі кому не байдужа світоглядна думка Далекого Сходу та Центральної Азії !

unnamed

Запрошуємо Вас на відкриту лекцію-семінар у рамках Фестивалю науки в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка «Філософія буддизму для "чайників": просто про складне»

Час проведення: 14 травня, 11.40-15.00.

Місце проведення:  вул. Тимошенка, 13-б,ауд. 212.

З повагою, Щербаков Ярослав Ігорович.