Конкурс "Молода КороНація"

    Дорогі поціновувачі слова!

Запрошуємо вас реєструватися на дві найсвітліші події «Коронації Слова»:
    Урочиста Церемонія нагородження конкурсу «Коронація Слова» (твори для дорослих) — 7 червня 2018 р. у приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації за адресою: вул. Хрещатик, 36.
    Онлайн-реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1iPTyk8hauKFYPZfw5Zls8zYYWX4qOEBQ0pEYsF_z9xA/edit
Урочиста Церемонія нагородження конкурсу «Молода КороНація» (твори для дітей) — 14 червня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Івана Мазепи, 13.
    Онлайн-реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1tv0U_cu0euBvaAVZfVCA18f2bZN6ossFUqv49N8IHHE/viewform?edit_requested=true
«Молода КороНація» – це дитя всесвітньовідомого конкурсу «Коронація Слова», якому стало тісно у межах дорослої Коронації. Грандіозна мета конкурсу — розширити спектр дитячої літератури та заохотити до письменництва самих дітей. Не лише дорослі, але й діти писали для дітей. Не втрачайте чудової нагоди першими дізнатися, які роботи були визнані авторитетним журі найкращими та хто отримає титул Королеви чи Короля пера – 2018. Приходьте насолодитися вишуканою концертною програмою, безпосередньо поспілкуватися з відомими українськими літераторами та митцями!

Молода КороНація