Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. ІI Науковий семінар «Японський соціум: джерела-історія-сучасність»

Дата і час проведення : 24 травня 10:00-15:00

Місце проведення :  вул.  Тимошенка, 13-б, ауд. 306

Відповідальна особа: Резаненко В.Ф., доктор філологічних наук, професор кафедри східних мов та перекладу

Науковий семінар присвячений таким актуальним питанням японознавчих досліджень: конфуціанські принципи та синтоїстські ідеї як чинники гармонізації японського суспільства; японська цивілізація та культура в контексті понять «гетерогенне» та «гомогенне»; дао-мораль як наука про людське середовище тощо.