Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА


- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ


- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Оголошення (ЄДЕБО) - оновлено

До уваги студентів!

                  З 01.10.2014 при купівлі залізничних квитків за пільговими цінами з використанням студентських квитків буде здійснюватися перевірка коректності студ. квитка за допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). У разі відсутності підтвердження коректності данних студентського квитка студенту буде відмовлено у продажі проїзного документу за пільговою ціною. Для уникнення непорозумінь прохання перевірити наявність відомостей про студентський квиток, користуючись посиланням http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html (сайт http://www.inforesurs.gov.ua пункт меню "Запити", рубрика "Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО").

Важливо! Для роботи сервісу необхідно, щоб на комп'ютері користувача було вcтановлено Java V7 або старшої версії та у веб-браузері були надані права на використання Java. У разі відсутності відомостей про студентський квиток в ЄДЕБО прохання повідомити про це навчальний відділ Гуманітарного інституту (методисту).

У разі, якщо під час придбання залізничного квитка студентом ДЕННОЇ форми навчання наявність в ЄДЕБО його студентського квитка не підтверджено, СТУДЕНТУ необхідно:
1) записати час звернення для придбання залізничного квитка, місце придбання та технологічний номер квиткової каси (дізнатися  у касира);
2) перевірити дані щодо наявності власного студентського квитка в ЄДЕБО на сайті ДП «Інфоресурс» у розділі «Запити»: сервіс «Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО» (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html).
3) звернутися до методиста навчального відділу Гуманітарного нституту та повідомити  про ситуацію, що виникла.