Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Презентація програм підготовки до складання міжнародних Кембриджських екзаменів

12 травня 2016 року о 15.20 в рамках Фестивалю науки у Гуманітарному інституті Сертифікований екзаменаційний центр англійської мови «Оксфорд клас» за сприяння кафедри англійської мови проводить Презентацію програм підготовки до складання міжнародних Кембриджських екзаменів  для викладачів і студентів нашого університету. Для участі в заході запрошуються молоді викладачі, аспіранти, претенденти на вчені звання, студенти.