Атестація державних службовців

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП ДО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на ступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», відповідно до Порядку атестації осіб, які претендують на ступ до державної служби, щодо володіння державною мовою, з метою підвищення ефективності діяльності державних службовців Київський університет імені Бориса Грінченка оголошує реєстрацію осіб для проходження атестації.
Заяву, оформлену власноручно за зразком, просимо надсилати на адресу Київського університету імені Бориса Грінченка з приміткою «Атестація щодо володіння державною мовою» або подавати особисто.
Атестація відбуватиметься на базі Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою:
04212, Україна, м.Київ,
вул. Тимошенка, 13-Б