Панельна дискусія “Російсько-український конфлікт як прояв гібридної війни” (інформаційний лист)

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ  «РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ КОНФЛІКТ ЯК ПРОЯВ “ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ”»

Щиро запрошуємо 18 травня о 10:00 відвідати Круглий стіл (ауд. 227) “Російсько-український конфлікт як прояв гібридної війни” за участі професора Університету Тренто (Італія) Франческо Альберті. Круглий стіл за участі Франческо Альберті, відомого італійського правника, політолога, маршала Фінансової гвардії м.Тренто, який спеціалізується на питаннях “холодної війни” та Східній Європі, викладає на факультеті політології Університету Терамо (м.Рим), автор численних книг з історії міжнародних відносин. Організатор - ГО “Інститут політики та урядування” за сприяння факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка.
До участі у цьому заході запрошені студенти та науковці Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завантажити Інформаційний лист