Презентація та наукова інтерпретація українсько-болгарської антології євпропейського верлібру «ВІЛЬНИЙ ВІТЕР»

18 травня о 15:00 відбудеться зустріч науково-педагогічних працівників і студентів Інституту філології з українськими та болгарськими поетами. Під час зустрічі буде презентована двомовна українсько-болгарська антологія європейського верлібру «Вільний вітер».

У рамках заходу відбудеться наукова дискусія про інтерпретацію українсько-болгарської поезії в контексті сучасного літературного процесу.
У заході візьмуть участь заступник голови НСПУ і перекладач антології Олександр Гордон, головний редактор часопису "Всесвіт" Дмитро Дроздовський, головний редактор часопису "Київ" Теодозія Зарівна, болгарські перекладачка збірки поезій, професор Великотирновского університету (Болгарія) Ваня Ангелова та поет Бошко Ангелов, головний редактор газети «Літературна Україна» Станіслав Бондаренко, а також поети-перекладачі Всеволод Ткаченко, Інна Ковальчук та інші.

anotologiya

Завантажити Програму заходу