19 травня, о 13.40, у рамках Фестивалю науки Інституту філології кафедра української літератури і компаративістики та студенти напряму підготовки «Філологія (українська мова і література)» проведе науковий колоквіум «Українська культура 60-70-х рр. ХХ століття: таємниці музеїв України» (спільно НМЦ тележурналістики Університету)». Команди студентів-дослідників презентують проекти, присвячені творчості Тамари Коломієць, Івана Драча, Романа Корогодського, Ірина Жиленко, Володимира Івасюка.
Запрошуються абітурієнти магістерських освітніх програм «Українська мова і література», «Літературна творчість», усі охочі.