Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА


- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ


- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Запрошуємо до публікації в електронному збірнику «Наукові доробки студентів Інституту філології»

 

Шановні студенти!

Запрошуємо до друку на сторінках електронного збірника «Наукові доробки студентів Інституту філології». У збірнику розміщуються статті, що висвітлюють актуальні проблеми вітчизняної та зарубіжної філології та лінгводидактики, наукові розвідки у межах студентських досліджень тощо.

Мови публікацій: українська.

Періодичність видання 2 рази на рік.

Терміни подання матеріалів: – до 1 квітня (збірник буде видано у квітні).

На електронну адресу редколегії збірника Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua слід надіслати:

1. Електронну версію статті у форматі rtf, оформлену згідно із вимогами (див. нижче). Назва файлу: прізвище автора_стаття.rtf (Бурда_стаття. rtf).

2. Авторам необхідно подати електронну версію (скан або фото) рекомендації до друку статті від профільної кафедри або лабораторії (витяг з протоколу засідання) чи наукового керівника, засвідчену печаткою установи. Назва файлу: прізвище автора_рекомендація.jpg (aбо .pdf) прізвище автора _рекомендація. jpg (aбо .pdf ) .

3. Заповнену анкету. Назва файлу: прізвище автора_стаття.rtf (Бурда_стаття. rtf).

4. Тема електронного листа: стаття до студентського збірника.