Календар подій

V  Всеукраїнська науково-практична конференція «ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

Інститут української мови

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Інститут філології

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ"

Кафедра української мови

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

10 грудня 2020 року відбудеться

Всеукраїнська науково-практична конференція

«ВІД СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ДО СУЧАСНИХ ЛЕКСИКОГРАФІЧНИХ СИСТЕМ»

Проблематика конференції:

• Лексикографічна спадщина Бориса Грінченка.
  • Лексикографія в Україні та за кордоном: історія і сучасність.
  • Словник і мовна норма.
  • Лексична, граматична та прагматична інформація у словниковій статті.
  • Словник мови письменника як лексикографічний феномен.
  • Лексикографія і міжкультурна комунікація.
  • Комп’ютерна лексикографія.
  • Мовні та позамовні чинники перекладної лексикографії.
  • Навчальна лексикографія.

Формат проведення конференції:  дистанційно на платформі Zoom.

Порядок роботи конференції:

Пленарне засідання                                                10.00 – 12.00

Робота дискусійних платформ                               13.00 – 17.30

Робоча мова конференції: українська.

Для участі у конференції просимо до 1 грудня 2020 року

на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати лист (тема листа «Конференція_лексикографія»), який міститиме:

• Заповнену реєстраційну форму учасника конференції.
  • Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (тема листа «Конференція_лексикографія», назва файлу «Прізвище автора_оргвнесок»).

Оргвнесок –150 грн (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. підготовку програми конференції та сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо).

Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код   ЄДРПОУ   02136554,   Р/р№UA468201720314261002201048659,ДержказначейськаслужбаУкраїним.Київ,кодбанку820172зпозначкою «Оргвнесок на проведення конференції»

Учасники конференції можуть опублікувати свої статті у виданнях Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка :

З вимогами до статей, вартістю публікації можна ознайомитися на сайтах видань:«Синопсис: текст, контекст, медіа», «Studia Philologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції».

УВАГА! Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти статті та теми доповідей, які не відповідають вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Квитанція про сплату вартості публікації надсилається після отримання позитивного рішення редколегії про включення статті до журналу.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.

Координатор: Доценко Олена Леонідівна, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук.

Довідки за телефоном: (067) 388-10-96.

Оргкомітет конференції