Календар подій

Всеукраїнська наукова онлайн-конференція (XIІІ Грінченківські читання) «ГРІНЧЕНКОЗНАВСТВО: ПРОБЛЕМАТИКА І ПЕРСПЕКТИВИ ДОСЛІДЖЕНЬ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ ЛІТЕРАТУРИ ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ АРХЕОГРАФІЇ ТА ДЖЕРЕЛОЗНАВСТВА

ім. М.С.ГРУШЕВСЬКОГО НАН УКРАЇНИ

ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ КОЛЕГІУМ» ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнській науковій онлайн-конференції

(XIІІ Грінченківських читаннях)

«ГРІНЧЕНКОЗНАВСТВО:

ПРОБЛЕМАТИКА І ПЕРСПЕКТИВИ ДОСЛІДЖЕНЬ»,

яка відбудеться 04 грудня 2020 року

Напрями роботи конференції:

• Актуальні питання грінченкознавства.
  • Інформаційні технології у прикладних дослідженнях наукової та творчої спадщини Бориса Грінченка.
  • Творча лабораторія Бориса Грінченка.
  • Сучасні рецепції літературної творчості Бориса Грінченка.
  • Епістолярій Бориса Грінченка: проблеми дослідження та видання.

Платформа проведення конференції Zoom.

Порядок роботи конференції:

Пленарне засідання конференції                      10.00 – 12.00

Робота дискусійних платформ                          13.00 – 17.30

Робоча мова конференції: українська.

Для участі у конференції просимо до 25 листопада 2020 року

• Заповнити реєстраційну форму учасника конференції.
  • На електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (тема листа «Грінченківські читання, назва файлу «Прізвище автора_оргвнесок»).

Оргвнесок – 150 грн (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. підготовку програми конференції та сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо).

Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р №UA468201720314261002201048659, Держказначейська служба України м. Київ, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Учасники конференції можуть опублікувати свої статті у виданнях Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка:

З вимогами до статей, вартістю публікації можна ознайомитися на сайтах видань: «Синопсис: текст, контекст, медіа», «Studia Philologica», «Літературний процес: методологія, імена, тенденції».

УВАГА! Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти статті та теми доповідей, які не відповідають вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Квитанція про сплату вартості публікації надсилається після отримання позитивного рішення редколегії про включення статті до журналу.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Координатори конференції:

Андрєєва Світлана Серафимівна, старший науковий співробітник кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних  наук, доцент

(тел.: 0660229776, 0976629518);

Яковлева Ірина Вадимівна, молодший науковий співробітник кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка

Оргкомітет конференції