Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Всеукраїнська онлайн-конференція "Літературний процес: Межі толерантності"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 08 жовтня  2021  року взяти участь

у Всеукраїнській (з міжнародною участю) науковій онлайн-конференції

«ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЦЕС: МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ»

Проблематика конференції:

• Нові критерії художності: теоретичні концепції, жанри, стилі, манери письма, літературно-критичні підходи.
  • Література опору з позицій діахронії, сучасності, перспектив.
  • Художня словесність та літературознавство в дискурсі українсько-російського протистояння.
  • “Стокгольмський синдром” у літературі та літературознавстві.
  • Ідеологія versus Художність.
  • Ідентичність у літературно-художніх параметрах.
  • Травма, пам’ять… Що далі?
  • Генераційна проблематика в літературному процесі.
  • Постколоніальні інтерпретації художньої літератури.
  • Табу та його подолання в художній культурі.
  • Парадигма толерантності та Професійний стандарт сучасного вчителя літератури.

Формат проведення конференції: дистанційно; пленарне засідання на платформі ZOOM, з подальшим застосуванням Google Meet.

Координатори конференції:

З питань участі у конференції Удовиченко Лариса Миколаївна, доцент кафедри української літератури компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, доцент (тел.: +38 067-976-31-37, +38 044 426-46-60);

З питань друку матеріалів конференції у виданні «Літературний процес: методологія, імена, тенденції»  та «Синопсис: текст, контекст, медіа» Євтушенко Світлана Олександрівна, доцент кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук (тел.: +38 098-213-35-38).

Адреса оргкомітету: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б,  ауд. 220 – кафедра української літератури,  компаративістики і грінченкознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше: українською мовою; англійською мовою.