Всеукраїнський конкурс проєктів «Українська мова в об’єктиві»

Метою конкурсу є піднесення престижу української мови серед старшокласників та студентів, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Всеукраїнський конкурс проєктів «Українська мова в об’єктиві» – це відкритий творчий захід, який проводиться серед учнів 9−11 класів та студентів ліцеїв, коледжів.

Організатором Конкурсу є кафедра української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завдання Конкурсу:

• залучити серед учнів 9−11 класів та студентів ліцеїв, коледжів до популяризації української мови;
  • виявити та підтримати творчі здібності молоді;
  • розвинути навички та здібності учнів у фото- та відеомистецтві.

Учасниками Конкурсу «Українська мова в об’єктиві» можуть бути:

• учні 9–11 класів;
  • студенти ліцеїв, коледжів.

Конкурс відбувається у кожній віковій категорії окремо. Конкурсний матеріал може бути подано як від однієї особи, так і від команди.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Умови конкурсу «Українська мова в об’єктиві»:

• записати коротке відео (до 3 хвилин) або зробити серію фотографій;
  • заповнити реєстраційну форму із зазначенням покликання: https://forms.gle/aRoYs3yqwxJZ2hBb9;
  • при розміщенні робіт в соціальних мережах (Facebook, Instagram, TikTok) використовувати хештеги: #kubg, #kumgrinchenko, #українськамовавоб’єктиві, #центркультуриукраїнськоїмови.

Завдання для учасників:

«Ну що, здавалося б слова...». Абетка емоцій. Оберіть 10 слів, які визначають Ваше ставлення до української мови. Аргументуйте свій вибір.

Формат: фото, відео.

Етапи проведення конкурсу:

1. Охочі взяти участь у конкурсі мають заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/aRoYs3yqwxJZ2hBb9
  2. Термін подання робіт: від 4 жовтня до 29 жовтня 2021 року.
  3. Конкурсна комісія визначає 1-е, 2-е та 3-є місце у кожній номінації, а також Гран-прі та оголошує переможців 9 листопада 2021 року.

Критерії оцінювання робіт:

• відповідність роботи меті Конкурсу;
  • інформативність;
  • оригінальність (новизна та креативність);
  • професіоналізм (техніка та якість виконання).

Організатори Конкурсу залишають за собою право використовувати роботи  конкурсантів з навчальною та рекламною метою для популяризації щорічного Всеукраїнського конкурсу проєктів «Українська мова в об’єктиві».

Адреса оргкомітету:

04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13–Б,

Київський університет імені Бориса Грінченка,

кафедра української мови (кабінет 208).

Сторінка кафедри української мови Інституту філології

Завантажити інформаційний лист Конкурсу.