ІV Всеукраїнський науково-методичний семінар викладачів китайської мови

asociacia

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ВИКЛАДАЧІВ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ

ПОСОЛЬСТВА КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо викладачів закладів вищої освіти-китаєзнавців взяти участь у ІV Всеукраїнському науково-методичному семінарі викладачів китайської мови, який проходитиме 13 листопада 2021 року в онлайн-форматі.

Предмет дискусії: Актуальні проблеми викладання китайської мови в закладах вищої освіти України, методика викладання китайської мови та ефективність навчання китайської мови в карантинних умовах, перспективи українського китаєзнавства.

Цільова група: викладачі закладів вищої освіти України.

Для участі у семінарі просимо до 25 жовтня 2021 року заповнити реєстраційну форму учасника семінару

КОНТАКТИ:

Голова Оргкомітету – Ван Дацзюн, радник Посольства Китайської Народної Республіки в Україні

Координатор семінару – Іван Семеніст, Голова Правління Української асоціації викладачів китайської мови, завідувач кафедри східних мов та перекладу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завантажити інформаційний лист